Seviyeli Sesli Sohbet ve Chat nedir?

admin     02-04-23     Chat Odaları     , , , ,      322 Defa Okundu

Seviyeli Sesli Sohbet ve Chat nedir?

Seviyeli Sesli sohbet ve chat nedir? Hangi durumlarda seviyeli olmak gerekir. Seviyeli Sesli sohbet ortamı kişinin karakterini göstermektedir. Seviye kelimesini analiz edecek olursak alt üst derecesine değil de kişilik olarak bakmak lazım. Bir işyerinde çalıştığımızı düşünelim orası da Sesli sohbet sunucuları gibi alt ve üst şekildeki kişilerin yönetim seklini anlatmaktadır.  Lakin seviyeli sohbet ise iki kişi ile yada çoklu Sesli sohbet ve chat sunucuları içinde her turlu yazı yada konumsa ortamında seviyeyi korumak olarak adlandırılabilir. Konuya söyle bakmamız lazım. Ben sadesohbet.com domainli sunucumuz içindeki kişilerin hepsi çok seviyeli kişilerdir dersem yalan yazmış olurum lakin sunucumuz sizler için yüzde yüz seviyeli ortam sunmaktadır dersem bunu doğru söylemiş olurum.

 

Seviyeli Sesli Sohbet ve Chat nedir, Sesli Sohbet, Sesli Sohbet ve chat, Sesli chat, Sesli Sohbet siteleri

Seviyeli Sesli Sohbet ve Chat nedir, Sesli Sohbet, Sesli Sohbet ve chat, Sesli chat, Sesli Sohbet siteleri

 

Reel hayatta bulunduğumuz ortamlarda da ayni şeyler olmaktadır. Simdi tanıdığımız konuştuğumuz aile içimizdeki yada okul ve iş ortamında tanımış olduğumuz arkadaşlarımız içinde de herkes için çok seviyelidir dengeyi bulur kimseye rahatsızlık vermez diyemeyiz. Burada da her şey reel ortamdaki gibidir. Biz sunucumuz içindeki herkes evet çok seviyelidir kişilikleri oturmuştur diyemeyiz lakin bu kişilerin azınlık olduklarını söyleyebiliriz. %100 lük bir dilim olarak alacak olursak sunucumuzu bunun içinde %20 gibi kişilerin seviye dişinde hareketleri olabileceğini söyleyebiliriz. Bu şekilde sizleri kandırmış olmayız ve olması gerekeni yazmış oluruz.

 

Bir çok sunucuya baktığımızda kalitenin k’si seviyenin s’si bile yoktur. Bu o sunucuların öncelikle kalitesiz yönetim seklinden geçmektedir. Buradan anlayacağımız yönetim bir sunucu için en önemli kısımdır. Yönetimi kaliteli olan sunucunun içindeki Sesli sohbet sever kişilerde kaliteli olur ve çürük elmalar zaten azınlık da kalır. Açıkçası buradan sunu anlıyoruz. Sunucumuz gerçekten seviye acısından diğer yerlere Gore onculuk etmekte ve örnek alınmaktadır.

Evinizdeki aile ortamı gibi bir ortam oluşmaktadır. Sizlere dün başıma gelen bir şeyden bahsetmek istiyorum. Sunucu içinde global kanallar olduğu kadar ikili özel sohbetlerin olduğu kimsenin görmediği bir kısımda vardır. Simdi yine ben böyle yazı yazıyorum yazı yazarken genelde kimseye cevap vermek istemem. Çünkü dikkatimin dağılmasından hiç hoşlanmıyorum. Arkadaşın birisi özele yazmış ki iste sen konusmuyosun cevap vermiyorsun sende bir gizemlilik var filan filan.

 

 

 

Simdi ben bisiler yazıyorum desem kendimi anlatamicam diye öyle ne yaziyo diye bir bakıyorum bir buraya donuyorum derken. Ben seni anladım ve çözdüm dedi bana : )) Ceren sen dedi evlisin ve o yüzden kimse ile konusmuyosun ileriye donuk bir şeyler gitmesin diye. Aha çocuk benim damara bastımı bastı valla. Simdi ona dedim ki evlide olabilirim boşanmışta olabilirim çocukluda olabilirim bekarda olabilirim bu seni değil beni bağlar dedim.

Kimsenin hayati beni ilgilendirmediği gibi beni de kimsenin hayati ilgilendirmez dedim. Konuyu kapattık daha da yazmadı zaten. Sevgili arkadaşlar Sesli sohbet sunucularına evliler giremez çocuklu bulunamaz herkes bekar olacak diye bir kaide ve kural yoktur. Burası Sesli chat ortamıdır. +18 yas üstünde herkese acikdir.

Seviyeli Sesli Sohbet ve Chat nedir, Sesli Sohbet, Sesli Sohbet ve chat, Sesli chat, Sesli Sohbet siteleri

Seviyeli Sesli Sohbet ve Chat nedir, Sesli Sohbet, Sesli Sohbet ve chat, Sesli chat, Sesli Sohbet siteleri

İnsanlar yerini yurdunu seviyesini bildikten sonra evliymiş boşanmışmış bekarmış bunların hiç bir önemi yoktur. Yukarıdaki konuyu anlatmamın sebebi öncelikle on yargılarımızdan vazgeçmemiz gerekmektedir. İnsanları özel hayatları ile değil kalplerindeki güzellikleri ile kabul etmeliyiz. Herkes iyi olacak diye dünyada bir şey yoktur. Her insanin hatalı yanlış olduğu yanlış düşündüğü durumlar vardır. Melek değiliz bizler ve hatasız kul yoktur. O yüzden toplu ortamlarda her ne kadar hatalı şeyler yaptığımızı dusunsekde önemli olan hatalarımızdan ders almamızdır.

Sesli Sohbet

Sanıyorum yukarıda seviyenin açılımını bir şekilde sizler için yapmaya çalıştım. Sesli Sohbet sunucumuz seviyeli bir ortam oluşturmuş ve seviyeli sesli sohbetin en iyi adresi olarak ilk seviyelerdeki sunucular arasına giriş yapmıştır. Sizlerde bu seviyeli ortamı tanımak tanışmak bu ortamda bulunmak istiyorsanız www.sadesohbet.com sunucumuza google üzerinden bu şekilde yazarak giriş yapabilir mobil yada bilgisayar üzerinden sesli chat ortamımıza katılabilir sınırsız seviye sohbet ile tanışabilirsizi.


Yorumlar (8 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?