Eski Sohbet Odaları

admin     17-04-23     Genel          99 Defa Okundu

Eski Sohbet Odaları

Bu makaleyi yazmadan hemen önce google’ye Eski sohbet yazınca ekşisözlükteki yazılanlara bir göz attım. Yazanların çoğu bundan ortalama on yıl öncesini işaret ederek “Vay be” diyerek cümleler kuruyor. Yani eski sohbetlerin daha çok sohbeti tekelinde bulundurduğu o günleri yad ederek.. İnsanlarda bu denli etki bırakmasının sebebi yukarda da aslında değindiğim gibi kendi zamanı çerçevesinde değerlendirildiğinde alternatifinin olmayışından kaynaklı tekelciliğidir muhtemelen. Ama bazen öyle bir durum söz konusu olur ki hedef edilen söz konusu şey hedef edenin gerisinde kalır, sönük kalır. Daha somut tabirle “boynuz kulağı geçer”.

 

Eski sohbet siteleri

 

Eski sohbet siteleri yazınca kendinizi bizim seviyeli sohbet sitemizde görmeniz için epey emek verdik, doğrudur. Çünkü boynuzun kulağı geçeceğini biz de biliyorduk. Eski sohbet yazınca bizim sitemize geldiğinizde kendinizi eskinin Eski sohbetini aratmayacak bir sohbet ortamında bulacağınızı biz de biliyorduk. Ve tabii ki yıllarca sürecek olan bu konudaki tekelcilik olmasa bile sohbet kalitesinden ödün vermeyişimize de güvenerek Eski sohbette ekol olacağımızı da biliyoruz.

Eski Sohbet OdalarıEski Sohbet Odaları, Eski sohbet siteleri, Eski sohbet, Eski chat sohbet odaları,

Eski Sohbet Odaları, Eski Sohbet Odaları, Eski sohbet siteleri, Eski sohbet, Eski chat sohbet odaları,

Eski sohbet

 

Diğer yandan Eski sohbet akıllarda kalmasına rağmen birçok olumsuz yönü varken tabii ki biz bu olumsuzluklardan arındırarak eksiklikleri gidererek sistemimize entegre etmeyi başardığımıza inanıyoruz. Bilen arkadaşlar bilir, her ne kadar büyük ve zamanının alternatifsiz sohbeti olsa da Eski sohbet op ve yöneticilerin başı boşluğu, kullanıcı sorunlarına karşı lakayt kalmaları gibi bir çok eksiklikleri vardı. Ama her alanda olduğu gibi bu alanda da kaliteden ödün vermeyecek olan biz tabii ki bu konuda da gereken hassasiyeti gösterdik/gösteriyoruz. Aldıkları sorumluluk gereği görevini tam yerine getiren sohbet kanalları yöneticilerimizin bu konudaki yeterliliklerini zaten zamanla göreceksiniz ve hak vereceksiniz. Söz konusu kalitemize gelmenin yollarından biri olan mynet sohbet sitemize googleye Eski sohbet. eski sohbet siteleri yazıp gelebilirsiniz.

 

 

 

Zamanı gelince on yıl öncesi Eski sohbet için denilen “vay be o zamanlar böyleydi” gibi laflar muhtemelen sohbet platformumuz için de zikredileceği için siz de “vay be” ile başlayan cümleler kurmaktan mahrum olmamak adına buyurun, googleye mynet sohbet yazıp sohbet platformumuza teşrif edebilirsiniz. İyi mynet sohbetler…

Yeni Sohbet Odaları

Yeni Sohbet Odaları

Eski chat sohbet odaları

Eski chat sohbet odaları kullanıcılarına Eski sohbet sunucusunun kapanmasından sonra kesintisiz bir chat sohbet hizmeti sunmaya başlamıştır. Eski sohbet odalarını kurmasındaki gaye kaliteli kullanıcı kitlesine sahip olan sade sohbet kelimesinde aynı elit ortamı devam ettirmektir. Gayesine ulaşmasının 4. yılını kutlayan sadesohbet.com sitelerimiz içerisinde bir birinden hoş vakit geçirebileceğiniz aktiviteler yer almaktadır. Bu aktivitelerden bazıları; her şehrin sohbet odalarını kategorize ederek, İstanbul sohbet, ankara sohbet, izmir sohbet ve diğer her şehrinin sohbet kanalını Eski sohbet odalarında aktif hale getirmiştir. İnsanların kendi şehirlerinden kullanıcılar ile Eskilerin chatini yapma isteğini göz önünde bulundurarak hesaplanmış bir şekilde chat kanallarını aktif etmiştir. Bir eski sohbet klasiği olan sunucularımız içerisinde istediğiniz tarz müzik dinleyebilir hatta dilediğiniz şarkıları online yayın yapmakta olan dj’lerimizden isteyebilirsiniz. Sade sohbet vizyonu ; Kaliteli kullanıcılara ev sahipliği yapmak ve Eski sohbet siteleri adına yakışır şekilde kanallarında seviyeli sohbet hizmeti vermektir. Kötü amaçlı kullanıcılara kesinlikle fırsat vermeyip, kurallara uyulmadığı takdirde sunucularımızdan uzaklaştırmaktayız. Elit ve nezih bir eski sohbet siteleri tadına yakışır şekilde chat yaptığınız için sizlere şimdiden teşekkür eder , eğlenceli eski sohbet’ler dileriz. Günün her saatinde insanlar Sohbet edebilecekleri kişileri arar bunun belirli bir saati günü ayı yılı yoktur, kim ne zaman konuşmak isteyecekse o an sitemize girip kaliteli sohbet edebilme imkânına katılır başlığımızda yazmış olduğumuz Şimdi sohbet Zamanı konumuzda sizlere sohbet’in zamansız oldugunu tekrar hatırlatmış olduğumuzu düşünerek yazımı sonlandırmak istiyorum.

Sitemiz sizlere 7 Gün 24 Saat kesintisiz hizmet vermektedir bunun yanı sıra kanalarımız içerisindede eğlenebileceginiz oyun bilmece türekmece yarişma a’dan z’ye herşey bulunmaktadır.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?