Afyon Sohbet Odası

admin     09-05-21     Chat, Chat Odaları, Sohbet     , , , , , ,      394 Defa Okundu

Afyon Sohbet Odası

 

Afyon Sohbet Odası : ile günün Her Saatinde Girerek Ücretsiz Sohbet Yapabilirsiniz Sizde Bu Fırsattan Yararlanmak İçin Hemen Sohbet’e Giriş Yapınız  Güzel Memleketimiz Afyonun Soğuk Kış Günlerinde İçinizi Isıtacak Sohbetimiz ile Sizlere Keyifli Dakikalar Yaşatacağız.   Sizler ile Her Zaman En iyi Sohbet Anlayışı İçinde Olacağımızdan Şüpheniz Olmasın.

Afyon  Bedava Sohbet

Afyon  Bedava Sohbet   :  Siz Değerli Kullanıcılarımızın   Destekleri ile Her Zaman Sizlere Ücretsiz Hizmet Vermeye Devam Edecektir. Sizlerin Destekleri İle Giderek Büyük Bir Sohbet Odası Oluşturacağız Sizlerin Destekleri Bizim En Büyük Gücümüzdür.   Bizlere Afyon Sohbet,Afyon Chat olarak ulaşabilirsiniz.

Afyon Mobil Sohbet

Afyon Mobil Sohbet :  ilimiz binlerce yıllık medeniyetlerin kültür ve sanatını yansıtan arkeolojik kalıntılarıyla, asırlık yapılarıyla, milyonlarca yılda oluşmuş mağaralarıyla, termal zenginlik ve doğal güzellikleriyle, ören yerleriyle yüzyıllardır alın teri ve göz nuru ile süre gelen el sanatlarıyla, peri bacalarıyla, açık hava tapınaklarıyla ve mutfağıyla turizm potansiyeli fazla olan bir yöremizdir. İlimiz, yerli ve yabancı turistler için “deniz dışında” aranan pek çok tarihi ve tabi güzelliklerin bulunduğu bir turizm cenneti konumundadır.

Afyon, eski ve halk arasındaki ismiyle Afyon, aynı isimli ilin merkezidir. Mermercilik ve gıda sektöründe Türkiye içinde ve dışında isim yapmıştır. Şehrin Afyon olan ismi, 2005 yılında Afyonkarahisar olarak değiştirilmiştir. Zengin ve köklü bir tarihe sahip olan Afyon, tarih turizminin yanında son yıllarda artan termal turizmi ile önemli bir merkez haline geldi. Afyon  Türkiye’nin termal başkenti desek yeridir

Afyon Sohbet Odası

Afyon Sohbet Odası, Afyon  Bedava Sohbet, Afyon Mobil Sohbet,

  • istanbul – Afyonkarahisar arası yaklaşık 420 kilometre ve 5 saat.
  • Ankara -Afyonkarahisar arası yaklaşık 260 kilometre ve 3 saat.
  • İzmir – Afyonkarahisar arası yaklaşık 330 kilometre ve 4 saat.
  • Erzurum – Afyonkarahisar arası yaklaşık 1145 kilometre ve 13 saat.
  • Diyarbakır – Afyonkarahisar arası yaklaşık 1080 kilometre ve 12 saat.
  • Trabzon – Afyonkarahisar arası yaklaşık 1040 kilometre ve 12 saat.

Bizlere Afyon  Sohbet Türünde Nerde Arasanız  Karşınıza SadeSohbet Olarak Çıkacağız


Yorumlar (1 Yorum)

    Karizma_44

    Vesselâm. Hayrli olsun öncelikle. Güzel memleketimiz afyon. Türkiyemizin bütün memleketi güzeldir. Konyanın manyağı afyonun kaymağı meşhurmuş derler. Her yerin ayrı güzellikleri ve sözleri vardir.. Bütün güzellikler olması dileğiyle. Saygılarımla

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?